Bielawianka lepsza od Juve

Nie taki lider straszny jak go malują, ale jednak i tak skuteczniejszy od gospodarzy. Drużyna Juventuru Wałbrzych przegrała dziś u siebie w meczu Pucharu Polski 0:1 z Bielawianką Bielawa.

Szkoda, bo przeciwnicy byli do ogrania. Jeszcze w pierwszej połowie wałbrzyszanie mogli prowadzić. Dzięki szybkim kontratakom mieli dwie setki na objęcie prowadzenia. W drugiej połowie do głosu doszli goście. Kilka minut po gwizdku sędziego objęli prowadzenie. Mimo ataków gospodarzy i kolejnych dogodnych sytuacji Juventur nie potrafił strzelić kontaktowego gola. Lider okręgówki mądrze się bronił i skutecznie oddalał piłkę od własnej bramki. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Jeszcze dziś wieczorem fotorelacja ze spotkania.

Juventur Wałbrzych – Bielawianka Bielawa 0:1.