Chlebda pozostaje trenerem Górnika

Po przegraniu piątego meczu z rzędu Arkadiusz Chlebda, trener Górnika Invest-Park Trans Wałbrzych, oddał się do dyspozycji Zarządu Klubu. Działacze postanowili jednak o pozostawieniu szkoleniowca na dotychczasowej pozycji.

Czara goryczy trenera naszych koszykarzy przelała się po niedzielnej porażce Górnika Invest-Park Trans z WKK Wrocław różnicą aż 20 punktów. Frustracja popularnego „Arona" nie może jednak dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż po 30 minutach niedawnej potyczki wałbrzyszanie prowadzili 1 punktem, aby w ostatniej kwarcie całkowicie zaprzepaścić szanse na odniesienie pierwszego zwycięstwa w sezonie. Za cały komentarz wystarczy zresztą wynik czwartej ćwiartki, która zakończyła się wygraną wrocławian 28:7. Tym samym zamiast cieszyć się z wygranej nasi musieli przełknąć kolejną niezwykle gorzką pigułkę.

Górnik Invest-Park Trans Wałbrzych – WKK II Wrocław 58:78 (24:20, 10:10, 17:20, 7:28)

Górnik: Stochmiałek 20, Wieczorek 8, Buczyniak 7, Murzacz 7, Borzemski 0 oraz Fedoruk 9, Maryniak 7, Myślak 0, Narnicki 0, Kołodziej 0. Trener: Arkadiusz Chlebdatekst i fot. Bartłomiej Nowak