Drugi w singlu pierwszy w deblu

W poznańskim klubie Fairplayce odbył się ogólnopolski turniej racketlona "Racketlon Cup 2016".

Startowało w nim ok. 40 zawodników z całej Polski. Bardzo dobry występ zaliczył wałbrzyszanin Michał Szymczak. Zajął bardzo dobre drugie miejsce w najwyższej kategorii – open przegrywając w finale 66:55 z Rafałem Rykowskim, aktualnym mistrzem Polski. Porażkę w finale powetował sobie w grze podwójnej mężczyzn grając razem z M. Wajdą. Wygrali cały turniej zdobywając pierwsze miejsce. W półfinale pokonali bardzo wyraźnie aktualnych mistrzów Polski, a w finale bardzo mocną parę Rykowski/Flisikowski. W turnieju startował również inny wałbrzyszanin Adam Wymysłowski, który w kat. M 45 zajął czwarte miejsce.