Fotorelacja: Górnik - ŁKS 80:86

Fotorelacja: Górnik – ŁKS 80:86

w Galeria/Sport

Bez Marcina Sterengi, lidera Górnika Wałbrzych i I ligi, biało – niebiescy przystąpili do meczu z ŁKS-em Sphinksem Petrolinvestem Łódź. Mimo ambitnej postawy i dopingu kibiców przegraliśmy w hali OSiR-u 80:86. Poniżej ponad 100 zdjęć z meczu!!!.

W drugiej kwarcie goście szybko zaczęli odrabiać. Tę część meczu przegraliśmy 14:28 i po 20 minutach gry ŁKS prowadził 48:37. Po zmienia stron to Górnik nadawał ton grze. Podopieczni Arkadiusza Chlebdy zaczęli znów trafiać z dystansu. Wynik 58:59 pozwalał wciąż wierzyć w zwycięstwo. W ostatniej odsłonie meczu do głosu ponownie doszli goście. Mimo ambitnej pogoni Górnikowi zabrakło czasu na odrobienie strat. Spotkanie zakończyło się wynikiem 80:86.

Krzysztof Jakóbczyk 26, Sławomir Buczyniak 23, Bartłomiej Józefowicz 13, Marcin Wróbel 9, Adrian Stochmiałek 6, Mariusz Matczak 3