Fotorelacja: Górnik - Vitrosilicon 4:1

Fotorelacja: Górnik – Vitrosilicon 4:1

w Galeria/Sport

Podopieczni Roberta Bubnowicza wygrali 4:1 z Vitrosilicon Iłowa. Punkty zgubiło Motobi. Chrobry tylko zremisował. Poniżej ponad 100 zdjęć. Zapraszamy.

Ta wygrana była nam bardzo potrzebna. Górnicy potwierdzili, że chcą i będą walczyć o awans. Mimo że nasz dzisiejszy rywal zajmuje dopiero 13 miejsce w tabeli, w Wałbrzychu pokazał się z bardzo dobrej strony. Mecz rozpoczął się po myśli biało – niebieskich. W 14 minucie spotkania bramkę na 1:0 zdobył Damian Misan. W 39 minucie przyjezdni niespodziewanie wyrównali. Autorem bramki z rzutu wolnego był Sebastian Jędrzejewski. Nasi potrzebowali tylko 60 sekund, aby znów wyjść na prowadzenie. Marzenia o wywiezieniu punktu z Wałbrzycha wybił zawodnikom z Iłowy Dominik Janik. Jeszcze nie wszyscy kibice zdążyli wrócić po przerwie na trybuny, gdy Dominik Janik zdobył gola na 3:1. To on najwyżej wyskoczył do piłki wrzuconej w pole karne drużyny z Iłowy. Kropkę nad "i" w 74 minucie postawił Daniel Zinke, który precyzyjnym strzałem z kilkunastu metrów nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych. Poniżej ponad 100 zdjęć. Zapraszamy.

Górnik Wałbrzych – Vitrosilicon Iłowa 4-1

Damian Misan 14, Dominik Janik 40, 46, Daniel Zinke 74 – Sebastian Jędrzejewski 39