Górnik pokonuje Miedź 3:2 zdjęcia i film

Po bramkach Morawskiego, Zinke oraz Konarskiego podopieczni Roberta Bubnowicza pokonali w wielkich debrach legnicką Miedź 3:2

Blisko 4 tysiące kibiców oglądało dzisiejsze spotkania na Białym Kamieniu, gdzie Górnik Wałbrzych podejmował miedź Legnicę. Spotkanie rozpoczęło się od ataków gospodarzy. W tej części gry to podopieczni Roberta Bubnowicza stworzyli więcej sytuacji strzeleckich. Dwie z nich zakończyły się powodzeniem. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Marcin Morawski. Bramką padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tym razem miejscowi nie wrzucali piłki w pole karne gości, a podali do stojącego na 20 metrze Marcina, który od razu uderzył. Zasłonięty przez obrońców bramkarz Miedzi tylko bezradni odprowadził ją wzrokiem do swojej siatki. Górnik wyszedł na prowadzenie. Jeszcze w pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Daniel Zinke, który wykorzystał kontratak kolegów z zespołu. Po zmianie stron goście rzucili się do ataku. Najpierw na 2:1 trafiło Marcin Orłowski. Kwadrans przed końcem w polu karnym wałbrzyszan idealnie znalazł się doświadczony Enkeleid Dobi i Damian Jaroszewski po raz drugi w tym meczu skapitulował. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów w 92 minucie do siatki legniczan trafił Bartosz Konarski. (bramka na filmie video-red). Trzy minuty później sędzia zakończył mecz. Poniżej ponad 100 zdjęć. Zapraszamy

Górnik PWSZ Wałbrzych – Miedź Legnica 3:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Marcin Morawski (27), 2:0 Daniel Zinke (43), 2:1 Marcin Orłowski (47), 2:2 Enkeleid Dobi (74), 3:2 Bartosz Konarski (90+2)

Górnik: Jaroszewski, Kłak, Przerywacz, D. Michalak, Majka, Wepa, G. Michalak (83 Protasewicz), Morawski, Rytko (68 Konarski), Zinke, Janik (53 Duś).