Gratulacje dla najlepszych

Gratulacje dla najlepszych

w Aktualności

Blisko 70 stypendystów, w tym 25 absolwentów i 43 uczniów otrzymało od starosty wałbrzyskioego listy gratulacyjne oraz pamiątkowe gadżety. Była to nagroda za wybitne osiągnięcia i wyniki w nauce. Poniżej lista nagrodzonych.

Warunkiem otrzymania stypendium było spełnienie przez ucznia przynajmniej jednego z trzech kryteriów: • uzyskanie w klasyfikacji rocznej średniej ocen co najmniej 5.0 i wzorowego zachowania; • uzyskanie tytułu laureata lub finalisty olimpiady przedmiotowej bądź konkursu o zasięgu co najmniej wojewódzkim i w klasyfikacji rocznej otrzymanie średniej ocen co najmniej 4,0;• uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w dowolnej dziedzinie działalności twórczej na szczeblu co najmniej ogólnopolskim i otrzymanie w klasyfikacji rocznej średniej ocen co najmniej 4,0.

Lista nagrodzonych:

Zespół Szkół Nr 1 w Wałbrzychu – Liceum Ogólnokształcące:

Sebastian Kowalewski, laureat Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej – edycja pułtuska, finalista Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej – edycja szczecińskaMaciej Michalik, wysokie wyniki w nauce Piotr Skołubowicz, finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości AfrykiJolanta Kujawa, finalistka XIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościKatarzyna Moszumańska, wysokie wyniki w nauceKamila Organiściak, laureatka IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o RodziniePaula Pokorska, finalistka Olimpiady Wiedzy o Prawach CzłowiekaDebora Szymańska, finalistka XIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Zespół Szkół Nr 2 w Wałbrzychu – Liceum Ogólnokształcące:

Karolina Bednarek, wysokie wyniki w naucePatrycja Cichanowska, wysokie wyniki w nauceMagdalena Drogosz, wysokie stopnie w nauceŁukasz Grabowski, finalista LVI Olimpiady Chemicznej oraz finalista XXXVI Olimpiady Wiedzy TechnicznejPaweł Jarczyński, finalista Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej – edycja pułtuska, finalista Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej – edycja szczecińskaAleksandra Jaskólska, laureatka VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości AfrykiLucyna Kościelniak, wysokie wyniki w nauceMartyna Kubicka, finalistka XXXIV Olimpiady ArtystycznejMateusz Maluha, finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości AfrykiMateusz Rysak, finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymSebastian Rzońca, finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymJacek Warzecha, laureat XIX Olimpiady Nautologicznej, finalista XXXVI Olimpiady Geograficznej i laureat II stopnia III Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH"Joanna Amrogowicz, wysokie wyniki w nauceGabriela Farej, wysokie wyniki w nauceAnna Fertsch, laureatka XXXIV Olimpiady Artystycznej – sekcja plastykiKacper Kulisz, finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości AfrykiAleksandra Lebiedzińska, wysokie wyniki w nauceJustyna Łobaza, laureatka VII Misyjnej Olimpiady Znajomości AfrykiIzabella Pitner, wysokie wyniki w naucePiotr Rogacki, wysokie wyniki w nauceEwelina Szydłowska, laureatka X Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku"Dagmara Wymysłowska, finalistka XIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościKatarzyna Zeszut, laureatka X Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku"

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu:

Pamela Głodna, finalistka Konkursu Wiedzy o Parlamencie RP oraz Ludziach Tworzących Jego DziejeMagda Stępień, wysokie wyniki w nauceIzabela Barczak, finalistka IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o RodzinieJustyna Czerwonka, Finalistka Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim Dziewcząt, finalistka w slalomie oraz slalomie gigancie Mistrzostw Makroregionu Dolnośląskiego w kategorii Junior AAleksandra Loba, wysokie wyniki w nauceIzabela Morzyńska, wysokie wyniki w nauceŁukasz Obraniak, laureat VII Ogólnopolskiego Konkursu InformatycznegoSara Stefaniak, wysokie wyniki w naucePrzemysław Sienkiewicz, laureat Ogólnopolskiego Konkursu na Prace „Fizyka a Ekologia" w sekcji plakatowejMagdalena Wróblewska, wysokie wyniki w nauce

Zespół Szkół Nr 4 w Wałbrzychu – Liceum Ogólnokształcące:

Izabela Gurtowska, finalistka Mistrzostw Polski Juniorów w biegu na dystansie 2000 m z przeszkodami;Natalia Kaczuga, wysokie wyniki w nauceMonika Ochotna, wysokie wyniki w naucePaweł Skorupski, wysokie wyniki w nauceAlicja Stelmaszczyk, wysokie wyniki w nauce

Zespół Szkół Nr 5 w Wałbrzychu – Technikum:

Michał Całkowski, wysokie wyniki w nauceEmilia Chwiałkowski, wysokie wyniki w nauceJustyna Kuźma, wysokie wyniki w nauceMarta Merwart, wysokie wyniki w nauceWojciech Serwiński, wysokie wyniki w nauce

Zespół Szkół Nr 7 w Wałbrzychu – Technikum:

Magda Beczek, wysokie wyniki w nauceSylwia Bąkowska, wysokie wyniki w nauceBarbara Brzozowska, wysokie wyniki w nauce

Zespół Szkół Nr 8 w Wałbrzychu – Technikum:

Renata Cieśla, wysokie wyniki w naucePaweł Krzos, finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „KOMA"Bartłomiej Obrzut, finalista Dolnośląskiego Konkursu Informatycznego „Intersieć", finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „KOMA"Leszek Sechawer, wysokie wyniki w naucePatrycja Majerska, wysokie wyniki w nauce

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu:

Fabian Ciureja, wysokie wyniki w nauceMariusz Lachowicz, wysokie wyniki w nauce

Zespół Szkół w Szczawnie Zdroju – Liceum Ogólnokształcące:

Monika Kawa, finalista Olimpiady ChemicznejAgata Muraszko, wysokie wyniki w nauceAleksandra Andruszko, laureatka Wielkiego Konkursu Olimpijskiego „90 Lat na Olimpijskim Szlaku"Natalia Bodziony, wysokie wyniki w nauceMartin Kaczanowski, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg"Izabela Kwil, wysokie wyniki w nauceMariola Szubert, wysokie wyniki w nauce

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top