Mistrzowie ostatnich minut - zdjęcia

Mistrzowie ostatnich minut – zdjęcia

Piłkarze Górnika Wałbrzych wygrali drugi mecz z rzędu. Dziś na własnym stadionie podopieczni Roberta Bubnowicza pokonali Polonię Słubice 1:0.

Zwycięską bramkę dla biało – niebieskich zdobył w 89 minucie spotkania Marcin Morawski. To po jego dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki przyjezdnych. Wcześniej swojej szansy szukał m.in. Daniel Zinke, który kilkakrotnie próbował pokonać bramkarze Słubic. Raz nawet mu się udało, ale arbiter główny odgwizdał spalonego. Bliscy strzelenia gola byli również goście. Od utraty brami uratowała nas jednak poprzeczka. To był kolejny mecz, który wałbrzyszanie rozstrzygnęli dosłownie w ostatniej chwili. Dziś na minutę przed końcem trafił Morawski. W środę w spotkaniu z Miedzią trzy punkty w końcówce dał nam Konarski. Nie wspominając już bramki Przerywacza w Nowej Soli, która w 92 minucie dała nam awans do II ligi…