Sezon cricketa 2011 zakończony

Leszek Szymanowski został zwycięzcą tegorocznego sezonu cricketa w pubie na Fali w Świdnicy. Swoją dobrą formę potwierdził również w finale wygrywając z pozostałymi uczestnikami.

Turniej Cricketa w pubie na Fali rozgrywany jest od wielu lat. Każdego roku bierze w nim udział kilkudziesięciu darterów. W tym sezonie przy tarczach rywalizowało ponad 30 osób. Wygrał Leszek Szymanowski. Drugie miejsce zajął Adam Sasnal. Na podium znalazł się również Rafał Pawłowski. Wśród kobiet najlepsza była Jadwiga Belka. Srebro przypadło Małgorzacie Styś. Brąz wywalczyła Ela Miernikiewicz. Najwięcej, bo aż 25 turniejów w całym roku rozegrał Krzysztof Majcherek, który ostatecznie uplasował się na piątym miejscu. Organizatorzy dziękują uczestnikom za niezapomniane emocje i już zapraszają do udziału w przyszłym roku.