Wracają ze złotem

Ze złotymi medalami wracają z mistrzostw Unified World Championship w Hiszpanii Piotr Jamro i Bartek Szubart, zawodnicy klubu Fighter Kaczmarek & Grodowski.

Piotr Jamro w kategorii 69 kg wygrał w finale z zawodnikiem Dani, a Bartek Szubart (79 kg), po bardzo dobrym finale pokonał rodaka Marcin Żuka. Przypomnijmy: dwa tygodnie temu Bartek przegrał z Marcinem na gali zawodowej w Gołdapi o pas Zawodowego Mistrza Polski PFKB. Krążków mogło być więcej, ale w walkach full contact nasi zawodnicy trafili na faworytów: Piotr Jamro na Francuza Mathieu Batestide, który został wicemistrzem świata, a Bartek Szubart na zawodnika Ukrainy Ramila Akhmedova, który również wywalczył srebro. Podobna sytuacja była w light low kick: Piotr Jamro i Marcin Szubart „dostali” późniejszych mistrzów świata. – Zabrakło naszym zawodnikom szczęścia w losowani, bo od razu w eliminacjach trafili na najlepszych – mówi trener Arkadiusz Kaczmarek. Jako Polska Federacja Kickboxingu PFKB wywieziemy z Hiszpanii worek medali :11 złotych, 6 srebrnych i 1 brązowy.