Wytańczyli puchary

w Kultura

Tancerze ze Studia Carmen z Wałbrzycha udowodnili podczas 2 Mistrzostw w Tańcu Nowoczesnym w Poznaniu, że znajdują się w czołówce Polski.

W zawodach uczestniczyły kluby z całej Polski. Pojawili się m.in. tancerze z Warszawy, Łodzi,  Bydgoszczy, Opola, Konina, Zielonej Góry, Jeleniej Góry i Poznania. Nasze miastao reprezentowało studio Carmen prowadzone przez Natalię Pinach.  Prawie w każdej grupie wiekowej zawody turniejowe rozpoczynały się od 1/8 finału .W grupie ścisłych finalistów znalazły się dzieci z Wałbrzycha. W kategorii hip hop solo do 7 roku życia 2 miejsce zdobyła Lenka Kowalczyk. W kategorii 12-15 lat, 1 miejsce wywalczyła Martyna Szatkowska, 2 miejsce Eliza Nowicka i Julia Tatuśko, a 3 miejsce Nicole Chrebela . Natomiast w grupie hip hop duety 4 miejsce zajęły Nicola Pyk i Nicola Chrebela. Już 18 listopada kolejne zawody. Tym razem będą to Otwarte Mistrzostwa Polski w Twardogórze.