Górnicy pokonują Oderkę w meczu sparingowym

Podopieczni Roberta Bubnowicza wygrali mecz sparingowy w Oderką Opole 4:3. Bramki dla biało – niebieskich zdobyli: dwie Marcin Morawski, Grzegorz Michalak i Adrian Moszyk.

Górnicy objęli prowadzenie już w 2 minucie meczu. Bramkę dla wałbrzyszan zdobył Marcin Morawski. Do przerwy był już remis 1:1. W 44 minucie Damiana Jaroszewskiego, który zderzył się z Grzegorzem Staszewskim pokonał Sebastian Deja. Druga połowa rozpoczęła się od udanych akcji Marcina Morawskiego oraz Grzegorza Michalaka i wałbrzyszanie wygrywali już 3:1. Dwie minuty po golu Michalaka Krzysztof Meryk zaliczył drugą bramkę, a tuż po nim na listę strzelców wpisał się Adam Setla. Decydujące zdanie należało jednak do podopiecznych Roberta Bubnowicza. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Dariusza Borodziuka do siatki Oderki na raty trafił Adrian Moszyk i beniaminek II ligi zaliczył kolejną wygraną w ramach przygotowań do rundy wiosennej II ligi. Kolejne sparingi czekają Górnika PWSZ już w następnym tygodniu. W środę nasi zmierzą się z Motobi Kąty Wrocławskie, a w sobotę sprawdzą ekipę Śląska Wrocław (Młoda Ekstraklasa). W międzyczasie wszystkich kibiców biało-niebieskich zapraszamy na oficjalną prezentację zespołu, do jakiej dojdzie w piątek 25 lutego o godzinie 18 w hali OSiR.

Górnik PWSZ Wałbrzych – Oderka Opole 4:3 (1:1)

Bramki: 1:0 Marcin Morawski (2), 1:1 Sebastian Deja (44), 2:1 Marcin Morawski (55), 3:1 Grzegorz Michalak (72), 3:2 Krzysztof Meryk (74), 3:3 Adam Setla (77), 4:3 Adrian Moszyk (89)

Górnik PWSZ: Jaroszewski, Zawadzki, Staszewski, Łaski, Wepa, Morawski, Rytko, G. Michalak, Tobiasz, Duś, Zinke oraz Kłak, Fojna, Sawicki, Moszyk. Trener: Robert Bubnowicz