Nie spoczęli na laurach

Wojciech Janik, Damian Marczak, Wojciech Filip, Przemysław Pancerz, zdobyli złoty medal w biegu sztafetowym, podczas Ogólnopolskich Spotkań Uczniowskich Klubów Sportowych.

Drużyna z Czarnego Boru, która podczas Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Białce Tatrzańskiej zdobyła brązowy medal w biegu sztafetowym, nie spoczęła na laurach. W Ogólnopolskich Spotkaniach Uczniowskich Klubów Sportowych sportowcy zdobyli złoto. Pierwsze miejsce drużyna UKN Melafir, pod wodzą trenerów – Zdzisława Kotasa i Marcina Urbaniaka, w składzie: Wojciech Janik, Wojciech Filip, Damian Marczak i Przemysław Pancerz wywalczyła w biegu sztafetowym na dystansie 4x2km MIX (pierwsze dwie zmiany stylem klasycznym, kolejne dwie dowolnym).